تخفیف 40% درصدی به مناسبت دوشنبه سایبری

تخفیف 40% درصدی به مناسبت دوشنبه سایبری

جشنواره ویژه آذرافزا

 

تخفیف 40% درصدی به مناسبت دوشنبه مجازی

 

دوشنبه مجازی (به انگلیسی: Cyber Monday) یک روز پر از تخفیف برای کالاهای فروشگاه های اینترنتی است که خرده فروشان آنلاین در جهت فروش بیشتر و انبارگردانی همانند روز جمعه سیاه بر روی کالاهای خود تخفیف قرار می‌دهند و مردم می‌توانند به راحتی با دسترسی به اینترنت کالای مورد نیار خود را در این روز تهیه کنند
دوشنبه مجازی، دوشنبه بعد از عید شکرگذاری می‌باشد که هر ساله در ایالت متحده آمریکا برگزار می‌شود؛ که توسط چندین فروشگاه اینترنتی در سال 2005 آغاز شد. نام گذاری دوشنبه مجاری توسط الن دیویس (Ellen Davis) و اسکات سیلور (Scott Silverman) من برای اولین بار انتخاب شد و به سرعت پخش و رشد کرد. البته به گفته‌ اسکات سیلورمن مدیر سایت Shop.org این عبارت در واقع در پی تحقیقاتی که در سال 2004 انجام شده بوده انتخاب شده است. در جریان این تحقیقات، اولین روز کاری پس از روز شکرگزاری به عنوان روزی برگزیده شده که بیشترین خرید آنلاین در سال می‌تواند در آن اتفاق بیفتد. در طی تحقیقات مشخص شد کارکنانی که در طول تعطیلات از اینترنت دور بوده‌اند در اولین روز کاری پس از تعطیلات در دفتر کارشان و با اینترنت پرسرعت فرصت خوبی برای انجام خرید‌های اینترنتی دارند.
طی یازده سال اخیر، میزان فروش آنلاین محصولات در دوشنبه سایبری هر سال با رشد 5 تا 22 درصدی همراه بوده و هیچ‌گاه رشد صفر یا منفی به خود ندیده است. فروش آنلاین محصولات طی بازه تخفیف‌های مرتبط با دوشنبه سایبری در سال 2014 حدود 2.038 میلیارد دلار بوده و طی سال‌های 2015 و 2016 به ترتیب به 2.280 و 3.450 میلیارد دلار رسیده است.
با وجود این که سایبر ماندی در آمریکا و برای شهروندان آمریکایی پایه‌گذاری شده است، طی سال‌های اخیر برگزاری فروش ویژه اینترنتی در این روز در سایر کشورها هم رواج یافته. در بسیاری از کشورها همین روز یا روزهای نزدیک به آن در تقویم به عنوان ایامی مناسب برای فروشندگان و خریداران آنلاین محصولات مختلف در نظر گرفته می‌شود. شهروندان کشورهایی همچون شیلی، هند، کانادا، آرژانتین، ژاپن، کلمبیا، سوئد، پرتغال، رومانی،‌بریتانیا، هلند، فرانسه،‌ آلمان، نیوزلند و استرالیا این روز را بهانه‌ای برای افزایش خرید آنلاین محصولات کرده‌اند و فروشندگان آنلاین محصولات هم در همین راستا اقدام به عرضه محصولات خود با تخفیف‌های خاص می‌کنند.
.
تخفیف 40% درصدی به مناسبت دوشنبه سایبری
.
حراج دوشنبه سایبری در آذرافزا
.
به مناسب دوشنبه مجازی، آذرافزا یک تخفیف ویژه برای شما کاربران محترم در نظر گرفته است.
.
کد تخفیف 40% درصدی فقط تا پایان روز سه شنبه 12 آذر 1398 معتبر می باشد
.
لازم به ذکر می باشد کلیه محصولات به صورت پیش فرض بین 31% الی 70% درصد تخفیف از قبل دارا می باشند، و این کد تخفیف نیز فقط زمان حراجی دوشنبه سایبری فعال می باشد.
.
کد تخفیف 40%: cyber

 

Dimitri

آرزوی قلبی من خدمت برای تمام دوستداران وردپرس در ایران و نشر محصولاتی با حداکثر کیفیت و بهترین پشتیبانی می باشد ، به امید روزی که هدف وردپرس خدمت گذار خوبی در ضمینه های مختلف وردپرس باشد .... !

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها

    *
    *